Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 10.08.2022, 08:15
Oglądało się to wspaniale, doping w tv po prostu mega (jestem we Francji). Podobało mi się, że Wisła nie spanikowała po stracie gola, tylko gniotła i gniotła aż wgniotła. Zostawiają serducho, mają jaja, team spirit chyba jest, liderzy mentalni są na pewno.

Wczoraj bardzo sensownie zagrał Balta, po raz kolejny dobrze Wachowiak się pokazał. Starzyńskiemu brakuje luzu, on niedługo zaskoczy. Na Tychy wróci Młynek.

Pozwalam sobie na ostrożny optymizm i czekam na jakieś wysokie 3 - 0.
Odpowiedz cytując