nie zgadzam się.z opinią, że kopiemy się.po czołach i nie kreujemy sytuacji. Mamy młody skład i zawodnicy podejmują.złe wybory lub brakuje im chłodnej głowy. Duda miał już 3 bardzo bardzo dobre sytuacje do zdobycia bramki a nie zdobył żadnej. Ma do tego prawo. Musi łapać pewność siebie. Brzęczek nie jest najlepszym trenerem na świecie ale jak na obecną Wisłę jest trenerem dobrym i na lepszego nie ma szans.
W zeszłym roku mieliśmy zawodników o różnych umiejętnościach. To nie byli źli zawodnicy ale nie pasowali do siebie. W innych klubach mogą osiągać sukcesy. Teraz trener dobiera sobie takich zawodników jacy mu pasują. Mam też wrażenie, że mimo mniejszego potencjału w naszej grze pojawiają.się schematy a indywidualnie zawodnicy robią postępy. Młyński, Wachowiak, Duda, Biegański grają zdecydowanie lepiej niż.w zeszłym roku. Z tego fakty jestem bardzo zadowolony.
Mieliśmy okazję.aby zdobyć więcej bramek ale w sumie dobrze, że tego nie zrobiliśmy. Klub, zawodnicy, trener, kibice cały czas musi czuć, że to nie jest jeszcze to. Są duże braki i wpadanie w samouwielbienie skończy się.tragicznie.
BTW. Bramka jest już wszędzie zaliczana Młyńskiemu
https://www.transfermarkt.pl/spielbe...ericht/3834276