robert777 napisał(a):

|
Ten zły Zarząd uwziął się na nas kibiców i che nam po prostu zrobić na złość nie sprowadzając tych dwóch nowych napastników. Co za niedobry Zarząd. Jak można tak lekceważyć kibiców i działać na szkodę zespołu. Niedobry Zarząd
|
Ten zarząd od dawna sobie samemu robi na złość.
Normalnie zarządzana Wisła nie spadłaby w poprzednim sezonie z Ekstraklasy mając takich rywali, a jak widać do dzisiaj zarząd działa na razie na zasadzie: "Jakoś to będzie".