Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#38
Stary 09.08.2022, 11:58
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Ten zły Zarząd uwziął się na nas kibiców i che nam po prostu zrobić na złość nie sprowadzając tych dwóch nowych napastników. Co za niedobry Zarząd. Jak można tak lekceważyć kibiców i działać na szkodę zespołu. Niedobry Zarząd
Ten zarząd od dawna sobie samemu robi na złość.
Normalnie zarządzana Wisła nie spadłaby w poprzednim sezonie z Ekstraklasy mając takich rywali, a jak widać do dzisiaj zarząd działa na razie na zasadzie: "Jakoś to będzie".
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując