|
dołączył Żyro ale odeszło kilku innych: Kliment, Savić, Manu, Skwarka. Siłą rzeczy tej jakości z przodu jest mniej niż w zeszłym sezonie.
Każdy z Was patrzy tylko na sytuacje które skończył się.bramką. A to innych nie było? Starzyński nie miał patelni po podaniu Fernandeza? Duda nie zrobi sobie miejsca na 6 metrze i nie kopnął obok słupka? Młyński nie walnął w poprzeczkę? Żyro z dwóch metrów głową nie uderzył.w bramkarza? Łasicki po rożnym nie walną głową obok słupka? Wcale nie kreujemy sytuacji. Nic a nic. To przeciwnikom zacznie za moment wpadać a my to musimy czekać na samobóje
(wymienione sytuacje nie zdarzyły się w ostatnim meczu z Odrą. Mogę.wypisać jeszcze wiele innych sytuacji których Wisłą nie wykreowała w poprzednich meczach)
|