Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90591
Stary 09.08.2022, 10:45
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Padło wczoraj stwierdzenie z ust Brzęczka, że na żadne transfery gotówkowe nas w tym momencie nie stać, więc możecie sobie na tej podstawie wyobrazić sytuację, w jakiej obecnie się znajdujemy w kontekście okienka.
Obawiam się, że może brakować pieniędzy nawet na ekwiwalent za wyszkolenie, dlatego wzmocnienia będą pewnie last minute, jak naszym kandydatom zmięknie rura i do oczu zajrzy widmo kolejnej rundy na ławce rezerwowych.
Dokładnie to wynika z wypowiedzi Brzęczka od kilku tygodni.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując