Patryko napisał(a):

Padło wczoraj stwierdzenie z ust Brzęczka, że na żadne transfery gotówkowe nas w tym momencie nie stać, więc możecie sobie na tej podstawie wyobrazić sytuację, w jakiej obecnie się znajdujemy w kontekście okienka.
Obawiam się, że może brakować pieniędzy nawet na ekwiwalent za wyszkolenie, dlatego wzmocnienia będą pewnie last minute, jak naszym kandydatom zmięknie rura i do oczu zajrzy widmo kolejnej rundy na ławce rezerwowych.
|
Dokładnie to wynika z wypowiedzi Brzęczka od kilku tygodni.