Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
to że piszesz o znacznie bogatszym od nas klubie , więc nie porównuj
|
Bogatszy to chyba złe słowo, mają po prostu właściciela bardziej skorego do dokładania do interesu z własnej kieszeni, zobaczymy na jak długo starczy mu zapału (bez zaplecza kibicowsko-marketingowego).