Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90583
Stary 09.08.2022, 08:32
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mam z tym co piszesz taki problem że zakładasz że mieliśmy jakiś wybór, t.j. mogliśmy wyciągnać kasę żeby kupuć kogoś kto wniesie jakość wcześniej. Nie sądzę żeby tak było. Mogliśmy na pewno ściągnąć jakieś drewno, będziemy jeszcze mogli do końca sierpnia.

To tak jak z Pereirą - gdyby nie miał 34 lat i nieudanego sezonu w 2 lidze tureckiej to pewnie dostałby zajadów ze śmiechu czytając naszą ofertę. No ale i tak chłop w tej pierwszej lidze wygląda jak profesor.

Jeśli piłkarz w sile wieku trafia do pierwszej ligi to dlatego że albo jest daremny, albo coś bardzo złego zdarzyło się ostatnio co wykoleiło jego karierę. Polujemy na drugi typ, pierwszy zawsze mieć możemy, a zamiast Kwietnia wolimy jednak Plewkę, Dudę czy Szywacza.

Najśmieszniejsze - klub ustami Brzęczka mówi to wprost na każdej konferencji, a i tak nie dociera. Brzęczek przed GKS-em powiedział że napastnik musi wpierw rozwiązać kontrakt z klubem. Szybki quiz - aktualny klub puszcza go za darmo bo:
A) Jest zbyt zajebisty
B) Chcą się pozbyć nieudanego transferu

To jest nasza opcja A, do niedawna poza zasięgiem finansowym, a koleś liczył pewnie że jednak znajdzie cokolwiek lepszego. I jest spora szansa że jak przyjdzie to pozamiata, wystarczy spojrzeć co takie odrzuty jak Pereira czy Basha robią z pierwszoligowym drewnem.
to co powiesz o ostatnim transferze w Wieczystej, tego ukraińca, który w zeszłym roku grał w lidze europy ? przestańmy gadać, że zbieramy ogryzki ze śmietnika.. jeśli dobrze posmarujesz to piłkarz przyjdzie i tyle
Odpowiedz cytując