wolfy napisał(a):

A) Jest zbyt zajebisty
B) Chcą się pozbyć nieudanego transferu
To jest nasza opcja A, do niedawna poza zasięgiem finansowym, a koleś liczył pewnie że jednak znajdzie cokolwiek lepszego. I jest spora szansa że jak przyjdzie to pozamiata, wystarczy spojrzeć co takie odrzuty jak Pereira czy Basha robią z pierwszoligowym drewnem.
|
Nie ma co tu dorabiać wielkiej filozofii. Do Polski trafiali za pół darmo (często żegnani bez żalu ) Hiszpanie w swoich poprzednich klubach. Wszystkie Carlitosy, Angule, Imazy, Quintany, Llonchy (4 liga!!!) itd
O powodach można opisać całe epopeję, zdecydowanie nie upraszczalbym go do tylko do punktów A i B.