Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90582
Stary 09.08.2022, 07:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A) Jest zbyt zajebisty
B) Chcą się pozbyć nieudanego transferu

To jest nasza opcja A, do niedawna poza zasięgiem finansowym, a koleś liczył pewnie że jednak znajdzie cokolwiek lepszego. I jest spora szansa że jak przyjdzie to pozamiata, wystarczy spojrzeć co takie odrzuty jak Pereira czy Basha robią z pierwszoligowym drewnem.
Nie ma co tu dorabiać wielkiej filozofii. Do Polski trafiali za pół darmo (często żegnani bez żalu ) Hiszpanie w swoich poprzednich klubach. Wszystkie Carlitosy, Angule, Imazy, Quintany, Llonchy (4 liga!!!) itd

O powodach można opisać całe epopeję, zdecydowanie nie upraszczalbym go do tylko do punktów A i B.
Odpowiedz cytując