pepe72 napisał(a):

Okno transferowe kończy się 1 września więc cyrk się skończy za 13 dni.
Okna transferowe w silniejszych ligach kończą się zazwyczaj 31 sierpnia.
Większość silnych drużyn pewnie już ma dopięte składy więc, patrząc na to co powiedział dziś Wuja, coś się urodzi koło 20 sierpnia. Prawdopodobnie tak jak Poletanowicz w zeszłym sezonie. Ktoś się nie załapie na 1 skład i będzie chętny do przeprowadzki pod Wawel.
Trochę to wk...ce ale jak się uda to do wybaczenia.
|
Wyjaśnisz jak to policzyles od 8 sierpnia do 1 września 13 dni?
Chyba nigdy wcześniej w klubie nie wyczekiwano tak transferu jednego zawodnika jak teraz, choć wiele razy w przeszłości były dużo gorsze i pilniejsze potrzeby (choćby start sezonu za Smudy 13/14 i 15 piłkarzy do grania) , czy czasy gdy Moskal miał niewielu więcej piłkarzy. O kadrze przed Anderlechtem nie wspominajac. A były to przecież czasy Cupialowe.
Jesli po najbliższych kolejkach z gieksa, tychami, Skra i Puszcza utrzymamy punktację na poziomie ponad 2 pkt/mecz to będzie można śmiało powiedzieć że ryzyko się opłaciło. Jeśli oczywiście przyjdzie ktoś pokroju Imaza, a nie Beqiraja... Pożyjemy zobaczymy. Jeszcze 22 dni