Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90579
Stary 08.08.2022, 18:48
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Sami sobie nałożyli taką presję - nie wiem po co było gadanie "już prawie, już po weekendzie"... Rozmawiamy z zawodnikiem, który musi rozwiązać kontrakt. Wystarczyło od początku przyjąć narrację, że potrzebujemy napastnika o odpowiednich umiejętnościach, ale takiego będziemy w stanie pozyskać najpewniej dopiero pod koniec okienka.
Amen.

Natomiast przekaz medialny z naszego klubu oparty jest na populizmie i spychologii.
Odpowiedz cytując