FraMat napisał(a):

Kiedy się ta telenowela skończy?
Narażę się, ale jakoś słabo wierzę w te zapewnienia.
Optymistów zapraszam do przedstawiania radosnego oczekiwania.
|
Ja jestem optymistą momentami ale tym razem coś czuję, że po takich wielkich i szumnych zapowiedziach przyjdzie w końcu taki ogór jak Beciraj