Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 08.08.2022, 11:37
Cytat:
1. Nikt się.przed nami nie położy. Jesteśmy Wisłą... bla bla bla.... trzeba wyjść i to udowodnić
2. Poziom pierwszej ligi jest co roku podobny. Jakoś drużyny które awansowały rok temu zrzuciły nas z Esy. Gdybyś miał rację to co roku spadałyby drużyny które dopiero co awansowały a tak nie jest.
3. Skład mamy słabszy od kilku drużyn. W porównaniu do średniej ligowej mamy dobry. My jednak chcemy zając jedno z dwóch czołowych miejsc a nie w środku tabeli.
4. Co ma kibicowanie do poziomu piłkarzy? Dajmy Chinom mistrzostwo świata bo potencjał kibicowski.mają.duży. Jak partia każe to i milion kibiców przyjdzie na mecz.
5. Pewnie, że zarząd popełnia błędy i się.mota straszliwie. Zachowuje się.dokładnie tak jak kibice (pewnie dlatego, że to są kibice). Brak im cierpliwości i co tydzień mają.inny plan. Jakby Fornalik został.trenerem Wisły to wyleciałby już w wakacje.
Gdzie Ty widzisz Wisłę Kraków w I lidze? Na którym miejscu?
Za Opolem, Rzeszowami, Sosnowcem, Niecieczą?

Prawda jest taka, że najpierw jesteśmy my, później Arka, Ruch i ŁKS. Reszta tych drużyn to jest parodia piłki albo robienie wyniku na jeden czy pięć sezonów bo ma się kilka grubszych lat.
Nie umniejszając nic małym miastom, to trochę wygląda na zasadzie "ekstraklasa zajechała na wieś do Sosnowca czy Nowego Sącza więc cieszmy się i bawmy się bo pewnie za rok spadniemy". I tam nikt nie będzie narzekał, że nie ma ekstraklasy za rok.
Miejsce takich klubów jak Wisła, Arka, ŁKS i Ruch jest w ekstraklasie i tyle. Te kluby nie pasują do I ligi. Nie ta marka, nie ten potencjał i nie z takimi kibicami.

Dlatego napisałem, że my jesteśmy Wisła Kraków. Nie jest to tylko puste hasło. Naturalnie nam będzie łatwiej zbudować ekipę niż np Odrze Opole albo Sandecji. Bo większa marka, większe miasto, większy potencjał jako klub, bo nawet z takiej Wisły prędzej wyskoczą w świat, czy też w Polskę dalej niż z Opola. Tyle.

Co do kibiców, tyczy się to tego samego, jest potencjał do robienia kasy, jest dobry doping a o ile to nie robi już wrażenia w ekstraklasie, to w pierwszej lidze połowa tych klubów i większosć tych piłkarzy od święta ma przyjemność ale i obawę zagrać przy takiej widowni. Oczywiście nie twierdzę, że dopingiem kibiców się wygra mecz ale na pewno jest to też plus w walce o ekstraklasę.

Skład tak jak mówię mamy ok ale też uważam, że weryfikacja jeszcze nadejdzie bo z czołówką czy po prostu z klubami, które są teraz w formie jeszcze nie graliśmy. Zobaczymy jak to jutro będzie wyglądać
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując