Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 08.08.2022, 10:52
Problem nie jest to, że kibice nie doceniają Wisły. Jest całkowicie odwrotnie. Część kibiców uważa, że tą kadrą powinniśmy pozamiatać tę ligę. A skoro tego nie robimy to winny jest trener, pojedynczy piłkarze, prezes, Kuba.... wolfy.
Nie dochodzi do niektórych, że:
1. mamy kadrę.słabszą od tej z poprzedniego roku (która zleciała z Esa)
2. mamy kadrę słabszą od głównych kandydatów do awansu
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując