|
W dostępnym składzie osobowym każdy inny wynik niż nasza porażka będzie sukcesem.
Znając Wuja postawi na Żyrę na skrzydle i LF jako 10. Ani z jednego ani z drugiego pożytku nie będzie, podobnie jak z "Piotrusia" na drugim skrzydle. Czyli w ataku nie wydarzy się nic, być może jakaś okazja po SFG.
Kluczem będzie zachowanie czujności w obronie, bo w odrobienie ewentualnych strat nie wierzę.
Na ławce też potęga: Szywacz, Gruszkowski, Fazlagic, Cisse...
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|