Drozd napisał(a):

|
I to jest problem, że jak się nas przestają bać to wyglądamy blado...
|
Przestają się nas bać jak przegrywają.
(nie)Stety Brzęczek preferuje murowanie bramki po strzelonym golu. Co może wygląda fatalne ale w tabeli daje nam miejsce premiowane awansem bezpośrednim, a do jutra to nawet z pierwszego miejsca.
Jak wygramy jeszcze 18 razy 1:0 to (statystycznie) mamy awans bezpośredni.
W tym tempie 5 marca 2023
