Czy jest ktoś w stanie to wyjasnić?
https://twitter.com/fotbalovyraj/sta...36323940278273
Tylko nie piszcie, że poszedł do lepszej drużyny, gdzie ma mu kto zagrać, bo u nas piłka od goleni odbijała się.
Z drugiej strony Kliment nie sprawdzał się w taktyce na Forbesa... Tam zupełnie inaczej grają, u nas Kliment miał wlaczyć, odzyskiwać , przytrzymać, oddawać do pomocy, wystawić się i strzelić, a tam chyba ma tylko strzelać
