Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90571
Stary 05.08.2022, 23:20
Środek to mamy i tak mocno obstawiony. Plewka i Balta dali radę na Odrze. W 2 połowie głównie skrzydła zawiodly skąd szły kolejne akcje.

Z braku laku Duda może zagrać niżej, a Fazlagic i Szywacz od czegoś w tej kadrze też są.

Gorzej z przodu i mam nadzieję że kolejne kontuzje (Pereira i Młyński) naprawdę już spowodują że ściągniemy tych dwóch graczy do ofensywy.
Odpowiedz cytując