|
Środek to mamy i tak mocno obstawiony. Plewka i Balta dali radę na Odrze. W 2 połowie głównie skrzydła zawiodly skąd szły kolejne akcje.
Z braku laku Duda może zagrać niżej, a Fazlagic i Szywacz od czegoś w tej kadrze też są.
Gorzej z przodu i mam nadzieję że kolejne kontuzje (Pereira i Młyński) naprawdę już spowodują że ściągniemy tych dwóch graczy do ofensywy.
|