Pierwsza połowa świetna w naszym wykonaniu. Trochę więcej wyrachowania, doświadczenia i powinno być 3-0 i do domu
Szczególnie patrząc że od 15 minuty nasze akcje ofensywne napędzali Wachowiak, Młyński, Plewka, Duda, Starzyński - praktycznie sami młodzieżowcy wsparci Żiru i Balta.
A że punktujemy jak punktujemy dla mnie Brzęczek wyciąga maxa
To są już schematy i siła naszej defensywy. Natomiast jak w takim tempie będziemy łapać kontuzje to ciemno to widzę.
Na GKS ja bym już wyszedł w 1 składzie Hugim i Fernandezem.
Biegański drugiej mecze bez straconej bramki i jak dla mnie może dociągnąć do 34
