Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 05.08.2022, 23:13
Pierwsza połowa świetna w naszym wykonaniu. Trochę więcej wyrachowania, doświadczenia i powinno być 3-0 i do domu

Szczególnie patrząc że od 15 minuty nasze akcje ofensywne napędzali Wachowiak, Młyński, Plewka, Duda, Starzyński - praktycznie sami młodzieżowcy wsparci Żiru i Balta.

A że punktujemy jak punktujemy dla mnie Brzęczek wyciąga maxa

To są już schematy i siła naszej defensywy. Natomiast jak w takim tempie będziemy łapać kontuzje to ciemno to widzę.

Na GKS ja bym już wyszedł w 1 składzie Hugim i Fernandezem.

Biegański drugiej mecze bez straconej bramki i jak dla mnie może dociągnąć do 34
Odpowiedz cytując