Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3357
Stary 04.08.2022, 09:56
Nie no żarty żartami. To jest taka specyficzna branża, że z jednej strony masz biznes, sport, kibiców. To nie jest normalna firma, tylko firma gdzie klientem jest kibic, który wymaga, branżą jest sport, który jest nieprzewidywalny a więc i całościowo biznes jest nieprzewidywalny.

Niemniej, uważam, że przy dobrej woli właścicieli, schowaniu swojego ego do kieszeni - myślę, że u nas jest z tym problem, to samo mają w Legii z BOGATYM Mioduskim - mądrym rozstawieniu ludzi na stanowiskach, na których się znają, to zarządzanie klubem nie jest trudne. Mówię o takiej skali polskiego poletka, gdzie wystarczy po prostu chcieć i stworzyć mini profesjonalizm aby w środku tabeli ekstraklasy się kręcić.

Ale jeśli u nas głównym wyznacznikiem przy zatrudnieniu jest bycie rodziną, kolegą, legendą, a wszystko potęguje ego czy jakieś takie kompleksy zarządzających, to o czym my marzymy?

Jest u nas jakiekolwiek stanowisko obsadzone przez osobę z kompetencjami? Myślę, że kilku specjalistów na odpowiednich miejscach i wszystko by hulało.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując