Jaroo1 napisał(a):

Na pewno się zna na sporcie. Tak jak Jarek i Kuba i Tomek i Dawid
|
Chciałem zalajkować ten wpis, ale potem pomyślałem, że nie jesteśmy na FB, a po chwili, że Cupiał też chyba na sporcie się nie znał.
No i w końcu: jednak Cupiał nie był prezesem
Podsumowując - masz rację