robert777 napisał(a):

Nie tylko Prezesa oceniają po tym jaki ma głos ale jeszcze niektórzy śmiali się z głosu naszego kapitana
Łasickiego jak udzielał wywiadu w Polsacie, durnie
|
Nie słyszałem,daj linka.
Nie no żartuję(przecież napisałem że przypierdalam się na siłę) ale widać niektórzy spięci bardziej niż baranie jaja.Gość rozkręcił niezłe przedsiębiorstwo więc może i z klubem piłkarskim mu wyjdzie.