Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90537
Stary 03.08.2022, 18:02
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Bo część forum , przyjmując za aksjomat słowa Janekxa, poszła w , jak dla mnie, absurdalne rozważania.
Skoro Janekx tak pisze to na pewno Zarząd chce/musi pozbyć się Luisa ale, ale... przecież jeszcze miesiąc temu na siłę go chcieli zatrzymać i dali mu komin. Czyli temu , którego chcemy się pozbyć , aby szybciej od nas odszedł, dajemy podwyżkę...
No ale skoro od dawnego czasu szukamy napastnika to przecież musimy sprzedać Luisa (o którego walczymy jak lew aby został) aby tego napastnika wreszcie mieć . Przecie Janekx tak pisze więc musi to być prawda czyli trzymajmy się tej "urojonej" logiki bo w tym nie ma nic złego.

Żeby być uczciwym w rozważaniu , nie mogę wykluczyć jednak tego że nasz kochany Zarząd właśnie taką "urojoną" logikę uprawia . Ale na to daję góra 3%.
W mojej ocenie ( na 97%) mamy jednak klasyczną sytuację że "nie jednemu psu burek"
Bierzesz pod uwagę opcje, że przedłużono kontrakt z Fernandezem licząc na jego szybką sprzedaż?
Przecież jakbyśmy go nie przedłużyli to odszedłby za darmo. I nie walczyliśmy o jego przedłużenie tylko po prostu to zrobiliśmy - jednostronnie, bo tak była skonstruowana umowa.
I tak się żyje na tym forum. Jedni wytykają ślepą wiarę w jakiegoś informatora z tt po czym sami wypisują niestworzone historie xD
Ostatnio edytowane przez Jagul : 03.08.2022 o godz. 18:06.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując