Bierzesz pod uwagę opcje, że przedłużono kontrakt z Fernandezem licząc na jego szybką sprzedaż?
Przecież jakbyśmy go nie przedłużyli to odszedłby za darmo. I nie walczyliśmy o jego przedłużenie tylko po prostu to zrobiliśmy - jednostronnie, bo tak była skonstruowana umowa.
I tak się żyje na tym forum. Jedni wytykają ślepą wiarę w jakiegoś informatora z tt po czym sami wypisują niestworzone historie xD