stary dziad napisał(a):

|
Skoro Janekx tak pisze to na pewno Zarząd chce/musi pozbyć się Luisa ale, ale... przecież jeszcze miesiąc temu na siłę go chcieli zatrzymać i dali mu komin. Czyli temu , którego chcemy się pozbyć , aby szybciej od nas odszedł, dajemy podwyżkę...
|
Znaczy nie żeby mnie te rozważania na bazie Janekxa interesowały, bo mam gdzieś dogłębne interpretowanie tego, że jedna pani powiedziała drugiej pani, ale w Twojej wypowiedzi jest jedna poważna luka - miesiąc temu był inny Zarząd niż obecnie, więc nawet tylko z tego powodu (pomijając wiele innych czynników, które mogły zmienić sytuację) strategia transferowa czy płacowa mogła się kompletnie zmienić.