Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90535
Stary 03.08.2022, 16:15
Bo część forum , przyjmując za aksjomat słowa Janekxa, poszła w , jak dla mnie, absurdalne rozważania.
Skoro Janekx tak pisze to na pewno Zarząd chce/musi pozbyć się Luisa ale, ale... przecież jeszcze miesiąc temu na siłę go chcieli zatrzymać i dali mu komin. Czyli temu , którego chcemy się pozbyć , aby szybciej od nas odszedł, dajemy podwyżkę...
No ale skoro od dawnego czasu szukamy napastnika to przecież musimy sprzedać Luisa (o którego walczymy jak lew aby został) aby tego napastnika wreszcie mieć . Przecie Janekx tak pisze więc musi to być prawda czyli trzymajmy się tej "urojonej" logiki bo w tym nie ma nic złego.

Żeby być uczciwym w rozważaniu , nie mogę wykluczyć jednak tego że nasz kochany Zarząd właśnie taką "urojoną" logikę uprawia . Ale na to daję góra 3%.
W mojej ocenie ( na 97%) mamy jednak klasyczną sytuację że "nie jednemu psu burek"
Odpowiedz cytując