robert777 napisał(a):

|
Już nie chodzi o to czy ten napadzior będzie czy nie będzie tylko o trenera Brzęczka, który jest niesłowny. Powiedział że będzie coś wiadomo na początku tygodnia a tu cisza. Po co więc mówił o początku tygodnia. Mógł powiedzieć że sprawa w toku i tyle. I nic nie mówił że to jest uzależnione od Fernandeza.
|
Może on się.coś dowiedział. Chyba Ci nie powiedział, że zaraz po tym jak on się.dowie co i jak to zadzwoni do Ciebie?
Klub cały czas jakieś.informacje pozyskuje. Pewnie dali termin zawodnikowi na odpowiedź do końca tygodnia. Mógł powiedzieć, że jednak woli inny kierunek, mógł zażądać.wyższej kasy a mógł wstępnie przyjąć warunki oferowane przez Wisłę.