|
Już nie chodzi o to czy ten napadzior będzie czy nie będzie tylko o trenera Brzęczka, który jest niesłowny. Powiedział że będzie coś wiadomo na początku tygodnia a tu cisza. Po co więc mówił o początku tygodnia. Mógł powiedzieć że sprawa w toku i tyle. I nic nie mówił że to jest uzależnione od Fernandeza.
|