aNouc napisał(a):

Z czystej ciekawości wrzucam, bo ciężko, żebyśmy tutaj samymi pewnymi informacjami operowali. I wiem, że Janek zaliczył kilka wtop, ale trzeba oddać że też bardzo dużo mu się sprawdziło. Raczej nie ma gościa z jego środowiska, któremu by się 100% sprawdzalo. Z czasem przecież wyjdzie, czy to była prawda..
I czy ja wiem, czy z tak dużego klubu jak Wisła, gdzie pracuje tak dużo osób, ciężko jest wyciągnąć jakieś informacje, gdy dysponuje się jakimiś kontaktami..
|
A co wyciągnął od przyjścia trio?