|
Żeby Fernandeza się pozbyć i zejść z bardzo wysokiego kontraktu (on ma TOP pensję w lidze), i w jego miejsce sprowadzić napastnika, którego obserwuje Brzęczek. Choć jednocześnie rzeczniczka klubu powiedziała, że Wisła nie zamierza sprzedawać Fernandeza.. i też nie bardzo rozumiem, po co klub przedłużał z nim umowę, skoro teraz Brzęczek nie może sprowadzić napastnika w miejsce Fernandeza, którego obserwuje od pół roku.
Podsumowując: dom wariatów. =D
|