ciacho napisał(a):

|
Tzn. co? Jakby Fernandez był zdrowy to by napastnik przyszedł? Ale tak to nie przyjdze, bo Fernandez nie będziem mógł mu podawać? Co to k... za brednie?
|
Kevin Krygard z Vanna Ly się z tego śmieją.
Janex wtopę zaliczył nie raz nie dwa. To się tak kupy nie trzyma, że ciężko w to uwierzyć.
Bardziej bym obstawiam że to są niezależne sprawy transferowe, a z odejściem LF i tak jest coś na rzeczy.