Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#211
Stary 02.08.2022, 20:12
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Jak na to co się działo na boisku 2x czerwona kartka, karny, to te kulisy są tak sztampowe i nudne. Zlepek mega krótki urywków i tyle. Zamiast kręcić całą awanturę z czerwonymi kartkami, drugą kamerą (jeśli jest) zejście wk.urwio.nego zawodnika aż do strefy bez dziennikarzy, Płock się nie cackał i kręcił Błłaszczykowskiego ile wlezie jak się w....ił.

I jak to jest z bramkami w kulisach meczowych? Można je pokazywać czy nie? Skoro w sumie są małe fragmenty meczu to czemu nie pokazać całej akcji z boku boiska?

Ogólnie kulisy bardzo dobre, żeby zasnąć do poduszki
oglądam każdego kulisy, ale ich jakość jest tak marna, że najlepszym dowodem są wyświetlenia.. prowadzący się kompletnie nie nadaje, nie potrafi wejść w interakcje z zawodnikami.. odkąd pojawiły się skróty meczów dużo większę wyświetlenia nabijają niż kulisy
Odpowiedz cytując