Wyświetl pojedynczy post
Hermond
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90509
Stary 02.08.2022, 10:38
Koalik to chyba pracuje dla Trio. Ilekroć coś.się w klubie kibicom nie podoba i obrywa się.właścicielom tylekroć wpada Koalik i skłania ludzi do refleksji. Niby atakuje ale robi to takimi argumentami aby nawet dzieciak potrafił je zbić i uzasadnić sobie, że nie byłoby klubu bez Kuby i spółki.
Dziękujemy Ci nasz błaźnie... to znaczy Stańczyku chciałem powiedzieć
Ad augusta per angusta
Odpowiedz cytując