|
Koalik to chyba pracuje dla Trio. Ilekroć coś.się w klubie kibicom nie podoba i obrywa się.właścicielom tylekroć wpada Koalik i skłania ludzi do refleksji. Niby atakuje ale robi to takimi argumentami aby nawet dzieciak potrafił je zbić i uzasadnić sobie, że nie byłoby klubu bez Kuby i spółki.
Dziękujemy Ci nasz błaźnie... to znaczy Stańczyku chciałem powiedzieć
|