Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90508
Stary 02.08.2022, 10:10
Dla równowagi dodam, że brednie KOALIKA mają swoich odbiorców/fanów.

Ktoś tutaj ostatnio pisał, ze to forum kultu braci B Ja odnoszę inne wrażenie - raczej więcej tu pojazdu niż kultu.

Forum i społeczeństwo jest podzielone, wydaje mi się, że takich jak Ogryzek czy wolfy jest mniej.

W każdym razie nie liczę na odpowiedź, ale zapytam: co ty KOALKu zrobiłeś dla Wisły? Ile miesięcznie wydajesz, ile akcji kupiłeś, ile koszulek, ile piw i na ilu meczach byłeś, żeby tutaj moralniaki wyssane z palca prawić?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 02.08.2022 o godz. 10:44.

Odpowiedz cytując