Dla równowagi dodam, że brednie KOALIKA mają swoich odbiorców/fanów.
Ktoś tutaj ostatnio pisał, ze to forum kultu braci B

Ja odnoszę inne wrażenie - raczej więcej tu pojazdu niż kultu.
Forum i społeczeństwo jest podzielone, wydaje mi się, że takich jak Ogryzek czy wolfy jest mniej.
W każdym razie nie liczę na odpowiedź, ale zapytam: co ty KOALKu zrobiłeś dla Wisły? Ile miesięcznie wydajesz, ile akcji kupiłeś, ile koszulek, ile piw i na ilu meczach byłeś, żeby tutaj moralniaki wyssane z palca prawić?