wolfy napisał(a):

Tyle mądrych uwag, wyważonych ocen, rzeczowych analiz. Aż się przykro robi że to wszystko na marne, bo skierowane do debili.
Jeżeli ktoś do tej pory nie zrozumiał że czasy Cupiała się nie tylko skończyły, ale jesteśmy na etapie spłacania długów po nich, po następcach - to tego już nie zrozumie. Pewnie też dlatego bo nie chce. Będzie wyzywał trio, trenera, piłkarzy, porównywał nas z Bayernem, Ajaxem, Juventusem, domagał się rozrywki na poziomie do którego się przyzwyczaił i uważa za coś normalnego, co mu się należy - różne są sposoby radzenia sobie z dysonansem poznawczym. Wspólne jest jedno - nie chodzi o to żeby zrozumieć, tylko odreagować.
Czy jest sens pisać że porównywanie Wisły do Ajaxu jest odlotem? Serio? Jak na razie nasi wychowankowie zasilają głównie szeregi pierwszo, drugo i trzecioligowców. Może tym razem będzie lepiej, ale na razie młodzi liczb nie robią, może poza Wachowiakiem który ma asystę drugiego stopnia z rzutu wolnego.
Co za kretynizm. Wygrywamy mecz u siebie z jednym z rywali do awansu a pierwsze dwie strony tematu to kompletni debile domagający się zwolnienia trenera. Przecież to nawet nie jest śmieszne.
|
Mimo że często nie było nam po drodze, ale z coraz większą przyjemnością czytam Twoje posty.
btw
(Niektórzy ciągle są mentalnie 15 lat do tyłu. A wujka Cupiała nie ma już wiele wiele lat z nami)...