Wyświetl pojedynczy post
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90503
Stary 02.08.2022, 07:00
Chyba trochę odleciałeś...

Cytat:
Kto mnie krytykuje? Ci, którzy przegonili Cupiała, ci, którzy przemianowali mistrzowską Wisłę w klub rządzący przez przestępców w latach 16-18, a teraz w klub mem i ci, którzy zaakceptowali brata i wujka, a przede wszystkim brali czynny udział w trzyletnim procesie spadkowym (od fatalnej jesieni 2019 r.).
Kto niby przegonił Cupiała z Wisły? No raczej szarakany, prawda? I co, niby przyszli mu pod dom i przez domofon powiedzieli, że ma sprzedać klub?
Kto zaakceptował niby Błaszczykowskich w Wiśle? Też ta sama banda? No chyba nie bo były inne rządy w klubie + socios. Totalnie inne osoby.
Kto brał czynny udział w procesie spadkowym? Zarząd? A może kvrwa zawodnicy byli na tyle chvjow, że nie potrafili grać na odpowiednim poziomie.

Cytat:
Dzisiaj wiemy, że oddanie Wisły w 2016 r. grupie przestępczej było skandalem. Tak samo jak przekazanie klubu na początku 2019 r. obecnej nieomylnej władzy.
Porównujesz oddanie klubu bandytom, którzy 1zł do klubu nie włożyli a wyjęli kilka milionów na przestrzeni lat do osób, które żeby przejąć klub wyłożyły swoje pieniądze? Chyba lekka przesada...

Cytat:
Największy zryw w historii polskiego sportu, Kwiecień pomógł, Leśnodorski pomógł, Jadczak pomógł, władze ligi pomogły z warunkową licencją i powiększoną Ekstraklasą
Kwieciń pomógł? Czym kvrwa? Gdy okazało się, że Wlodarski z FoodCare i Dasta nie mają kasy to zrezygnował bo sam nie ma tyle pieniędzy.
Jadczak pomógł? Czym? Że opisywał patologię klubu i sprawił że w klubie zrobiło się bardziej gorąco i wypływało coraz to większe gówno? Klaskałeś mu na Twitterze jak pisał te swoje pokraczne wypociny.
Władze ligi pomogły zwiększając Ekstraklasę żeby utrzymać Wisłę? Chłopie weź się obudź. Przemianowanie ESY do 18 klubów zostało wstępnie ustalone i dogadane w roku 2016 na spotkaniu klubów z Bońkiem.
Leśniodorski był JEDYNYM z osób które wymieniłeś realnie pomógł przy sprawach sądowych i rozwiązywaniu umów wewnętrznych.

Cytat:
Nie ma macie moralnego prawa pouczać, krytykować.
Za to Ty masz takie prawo, bo jesteś jedyny kvrwa nieomylny i wspaniały?

Cytat:
Klub, który w normalnych warunkach bez problemu walczyłby o MP co roku i o fazę pucharową europejskich pucharów.
Zwłaszcza bez wsparcia finansowego hojnego sponsora jakim był Cupiał by zrobić mistrza co roku...


Chłopie miejże godność i skończ wypisywać te swoje mądrości. Forum jest dla każdego, ok... Ale kvrwa mać nikt tutaj nie ma realnego wpływu na to co dzieje się w klubie wewnątrz. Zatrzymałeś się chyba na roku 2004/05 gdzie Wisła była hegemonem ligi i od tego czasu Twój mózg nie był w stanie przyjmować nowych wiadomości dot. klubu i zmian w nim. Smutne, że masz takie twardogłowie i nie potrafisz pojąć, że nic nie trwa wiecznie, ale to nie powód żeby krytykować średnio 3 razy dziennie klub za to że istnieje.
Gościu Ty jedynie co robisz to rzucasz pustymi hasłami nie popartymi żadnymi argumentami bez jakiegokolwiek uzasadnienia... Polecam barana o ścianę na uspokojenie lub wyłączenie internetu bo jednak faktycznie zbyt intensywne przebywanie w sieci sprawia, że wyżera mózg.
Miej chłopie godność i skończ pisać te swoje wypociny...
Odpowiedz cytując