Drozd napisał(a):

Ktoś tam pisał o szkoleniu w Wiśle i w Ajaxie, ale my za tydzień nie gramy z Ajaxem tylko z Odrą Opole. Dalej szukajcie dla naszych, durnych usprawiedliwień tak jak Brzęczek to na bank będą nabierać pewności, powtórzcie jeszcze parę razy, że się nie nadają to
ps.
Średnia wieku pierwszego składu Ajaxu ze wspomnianego meczu 25,27 lat
Średnia wieku pierwszego składu Wisły z ostatniego meczu z Arką 25,45 lat
To tak apropos argumentu z dupy...
Taaa ilość meczów na seniorskim poziomie jest decydująca trzeba sprowadzić Surmę Łukasza i awans pewny. Ajax w meczu z Juve miał młodszy skład niż my z Arką, więc się nie rozpędzaj...
Nikt od naszych nie oczekuje półfinału ligi mistrzów, tylko strzelenia bramki grając u siebie 11/9 z Arką Gdynia. Taki mały szczegół...
Myślisz że sprowadzanie do absurdu cokolwiek zmieni?
Mamy 0:0 u siebie bez celnego strzału, wygraną z kelnerami po strzale życia i wymęczone 1:0 po karnym i grze ponad pół meczu w przewadze. Żadnej myśli w grze, z tyłu głowy 1/14. Taki to dorobek naszego paratrenera.
|
Nie "ktoś tam pisał o szkoleniu w Ajaxie" tylko Pan, Panie Drozd raczył wyjechać w poście nr #173 z Ajaxem i średnia wieku 21 lat w LM i sprowadził dyskusje do poziomu absurdów.
Jeśli już udowodniłeś że Ajax miał młodszy skład z Juve niż my z Arka o 0.18 roku to oczywiście raczyles spradzic daty urodzin piłkarzy czy pojechałeś zaokrąglając roczniki tak aby pasowało pod tezę?
I jedzmy sprowadzanie do absurdu dalej:
Bez celnego strzału z Sandecja? Mieliśmy 2 + poprzeczkę
Zwycięstwo z kelnerami z Resovii? Ten zespół stracił w poprzednim sezonie 16 bramek u siebie i przegrał zaledwie 5 razy. No ale to przecież kelnerzy byli...
Wymęczone 1-0? Strzały na bramkę 19-3 ale ten powie że jeszcze graliśmy zachowawczo. Chyba trzeba na nowo zdefiniować pojęcia
No i dowiadujemy się że wygrana po karnym to ujma. Bo cóż ma dowodzić deprecjonowanie takiego gola? Chyba tylko żeby się do*ebac na siłę.