|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline
|
#187

01.08.2022, 23:09
|
LucjuszWielki napisał(a): 
Ciesze się, że się podoba.
SZANOWNI PAŃSTWO!!!
W związku z trwającą w najlepsze i pogłębiająca się NAGONKĄ pokemonów śledziowych i kałużowych musiałem stworzyć drugi film dla równowagi!
OGLĄDAJCIE LAJKUJCIE, UDOSTĘPNIAJCIE żeby zwalczyć parszywą propagandę!!!
https://www.youtube.com/watch?v=jRZcI20OaYA
|
Co za kretyni...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|
|