To faktycznie Filipiak musiał podjąć decyzję o nominacji wujka Jurka na udającego trenera Wisły w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu.
Nikt normalny i dobrze życzący Wiśle nie podjąłby takiej decyzji.
A że Sociosy to poparły, więc wszystko wiadomo.
Dla przypomnienia moje kultowe wypowiedzi:
https://wislakrakow.com/forum/showpo...1&postcount=19 oraz
https://wislakrakow.com/forum/showpo...97&postcount=6.
Wniosek:
Kto mnie krytykuje? Ci, którzy przegonili Cupiała, ci, którzy przemianowali mistrzowską Wisłę w klub rządzący przez przestępców w latach 16-18, a teraz w klub mem i ci, którzy zaakceptowali brata i wujka, a przede wszystkim brali czynny udział w trzyletnim procesie spadkowym (od fatalnej jesieni 2019 r.).
Dzisiaj wiemy, że oddanie Wisły w 2016 r. grupie przestępczej było skandalem. Tak samo jak przekazanie klubu na początku 2019 r. obecnej nieomylnej władzy.
Chcieliście rządzić? Tak. Robiliście wszystko, aby przejąć władzę. Za pierwszym i za drugim razem. Największy zryw w historii polskiego sportu, Kwiecień pomógł, Leśnodorski pomógł, Jadczak pomógł, władze ligi pomogły z warunkową licencją i powiększoną Ekstraklasą.
I co?
Największa kompromitacja w historii klubu i to bez udziału nikogo z zewnątrz.
Nie ma macie moralnego prawa pouczać, krytykować.
Jesteście pod każdym względem skompromitowani, ratownicy okazali się grabarzami.
Jesteście największymi szkodnikami.
Zniszczyliście największy obok Legii klub piłkarski w Polsce.
Klub, który w normalnych warunkach bez problemu walczyłby o MP co roku i o fazę pucharową europejskich pucharów.
Zmarnowaliście największą pomoc w historii polskiego sportu.