Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90502
Stary 01.08.2022, 21:27
To faktycznie Filipiak musiał podjąć decyzję o nominacji wujka Jurka na udającego trenera Wisły w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu.

Nikt normalny i dobrze życzący Wiśle nie podjąłby takiej decyzji.

A że Sociosy to poparły, więc wszystko wiadomo.

Dla przypomnienia moje kultowe wypowiedzi:

https://wislakrakow.com/forum/showpo...1&postcount=19 oraz https://wislakrakow.com/forum/showpo...97&postcount=6.

Wniosek:

Kto mnie krytykuje? Ci, którzy przegonili Cupiała, ci, którzy przemianowali mistrzowską Wisłę w klub rządzący przez przestępców w latach 16-18, a teraz w klub mem i ci, którzy zaakceptowali brata i wujka, a przede wszystkim brali czynny udział w trzyletnim procesie spadkowym (od fatalnej jesieni 2019 r.).

Dzisiaj wiemy, że oddanie Wisły w 2016 r. grupie przestępczej było skandalem. Tak samo jak przekazanie klubu na początku 2019 r. obecnej nieomylnej władzy.

Chcieliście rządzić? Tak. Robiliście wszystko, aby przejąć władzę. Za pierwszym i za drugim razem. Największy zryw w historii polskiego sportu, Kwiecień pomógł, Leśnodorski pomógł, Jadczak pomógł, władze ligi pomogły z warunkową licencją i powiększoną Ekstraklasą.

I co?

Największa kompromitacja w historii klubu i to bez udziału nikogo z zewnątrz.

Nie ma macie moralnego prawa pouczać, krytykować.

Jesteście pod każdym względem skompromitowani, ratownicy okazali się grabarzami.

Jesteście największymi szkodnikami.

Zniszczyliście największy obok Legii klub piłkarski w Polsce.

Klub, który w normalnych warunkach bez problemu walczyłby o MP co roku i o fazę pucharową europejskich pucharów.

Zmarnowaliście największą pomoc w historii polskiego sportu.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.08.2022 o godz. 21:39.
Odpowiedz cytując