Eternit napisał(a):

U Colleya problem z dwugłowym?
Wiadomo czy Kuba wróci do grania? Ktoś się ostatnio wypowiadał w tej sprawie? W ogóle jest mowa o jego powrocie do regularnego grania w I składzie, czy bardziej należy się spodziewać zorganizowania jakiegoś meczu pożegnalnego i tyle.
|
Brzęczek jakies 3 tygodnie temu, że ma wrócić w tej rundzie (kończy się w połowie listopada więc zostały mu max 3 miesiące) i że chce pomóc drużynie w awansie, a nie tylko dla zaliczenia ostatniego spotkania.
Pożegnanie z karierą po awansie do esa. Chyba tylko taki scenariusz ma sens. Zresztą w 1 lidze to jak wyjdzie w kilku końcówkach spotkań, strzeli jakąś bramke z dystansu czy wolnego to nawet może mieć jakiś realny wymiar sportowy. Scenariusz wcale nie nierealny, choć nawet jak wróci na boisko to ciężko mu będzie o zachowanie zdrowia do maja 2023.