Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 01.08.2022, 19:50
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Na ławce mamy chłopa za 500 000 jurków . Starzyńskiego, Gruszkowskiego, Plewke faktycznie na pierwszą ligę ławki nie ma. Powiedzcie od razu że celem jest utrzymanie i git.
Zobacz sobie w statystyki ile występów mają poszczególni zawodnicy na seniorskim poziomie u naszych największych konkurentów. Jaka jest średnia wieku. I jak się zespoły zmieniały na przestrzeni lat.

Tylko sprawdź sobie to trochę lepiej, niż przywoływany przykład Ajaxu, który tylko dowiódł jak rzucasz argumentami z dupy.

Tym bardziej przykładu drużyny która osiąganela taki sukces na międzynarodowej arenie raz na 30 lat.

skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Czekej, czekej, kiedys juz to slyszalem... czekej, czekej, gdzie ja to slyszal...
Czyli w piłce są 2 wyjścia:

1. Albo grasz od 1 meczu na maxa możliwości, pełne automatyzmy, gole po wymianie 20 podań, press przez 90 minut. 9/9 punktów w 3 meczach. 70% posiadania piłki to oczywiście podstawa i minimum 10 celnych strzałów na mecz

2. Albo trener do wyj*bnia po 3 meczach i 7 punktach. Będzie tylko gorzej. Piłkarze będą już tylko zmęczeni, z każdym dniem będą zapominać wytrenowane rzeczy i szczyt formy trener obliczył na 2 kolejkę sezonu.
Odpowiedz cytując