Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90500
Stary 01.08.2022, 16:14
Niejaki koalik to zafajdany przybysz z KAŁU ŻYwego zrobiony.
On z definicji nienawidzi wszystkiego co WIŚLACKIE, a najbardziej:

1. Jakuba Błaszczykowskiego
3,5 roku temu wydawało się że nasz klub upadnie. Większość garbatych doznawała już orgazmu na samą myśl że to się stanie. Byli już w ogródku, a tu ...
Kuba dał swoją twarz do procesu ratowania klubu. Owszem, w całość zaangażowało się wiele osób i społeczności.
Ale jakby Kuba nie stanął na czele tego ruchu to ta akcja by się nie udała. Ale się udała. I to zrodziło taką frustrację i traumę u tych ludzi. I dlatego, jeszcze dziś próbują podważać zasługi Jakuba Błaszczykowskiego.

2. SOCIOS
Nasze Socios to najwspanialszy wyraz miłości kibiców i sympatyków do ukochanego klubu, WISŁY KRAKÓW.
Każdy członek, dobrowolnie wpłaca co miesiąc określoną kwotę która potem idzie na potrzeby WIELKIEJ WISŁY.
Czosnkowi wiedzą, że w swoim marnym klubiku nie mają szans na zorganizowanie czegoś na taki wzór. Dlatego jedynie na co ich stać to żółć i podważanie tej idei.

Ale pamiętajcie- daremne żale , próżny trud, bezsilne złorzeczenia!
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
Odpowiedz cytując