Drozd napisał(a):

Rok czy dwa lata temu był taki chyba ćwierćfinał LM Juventus Ajax Średnia wieku Ajaxu była koło 21 lat. Te młokosy nie dały szans Juve. Czego to dowodzi? Decydujący jest plan organizacja gry, mniej, kto go realizuje. Jeżeli nie ma planu, żadnej organizacji to nawet starzy wyjadacze się gubią.
Moim zdaniem mamy piłkarzy posiadających indywidualne umiejętności lepsze niż ci z Arki Podbeskidzia czy innych pierwszoligowców. Ich przewagą jest zespołowość i organizacja. Tego nam brakuje od słynnego jajeczka. Przez to spadliśmy z ligi i przez to w 11/9 nie potrafiliśmy ustawić sobie przeciwnika.
|
Onana (96r) - Veltman (92r), de Light (99r), Blind (90r), Mazraoui (97r), Schone (86r), de Jong (97r)
, van der Beek (97r), Ziyech (93r), Tadić (88r), Neres (97r)
z ławki: Huntelaar (83r), Sinkgraven (95r), Magallan (93r)
No nijak średnio nie wyjdzie 21 lat.
Jeden koleś rocznik 99 i kilku 97
Z tymi wyższymi umiejętnościami to myślenie życzeniowe, niczym nieuzasadnione.
Czy Duda ma wyższe umiejętności od Adamczyka? Skąd by je wziął. i do tego jest dużo słabszy fizycznie.
Trenerzy w pierwszej lidze to też zawodowcy. Mający już nie jeden awans na koncie (Tarasiewicze, Skowronki, Moskale itd)
Nie mamy ani kasy na transfery ani szkółki produkującej wybitnych zawodników. Oczekiwania za to jak zwykle: wygrywać i to przekonywująco.