Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 01.08.2022, 14:41
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
a z sama Arka raczej chodzi o to ze jest pewien niedosyt w zwiazku z graniem w przewadze 2 graczy
Każdy kto ogląda piłkę wie, że gdy drużyna dostaje czerwoną, to trener zmienia taktykę i drużyna zaczynać bronić całą ekipą, robiąc kontry w sile dwóch trzech piłkarzy. Dlatego na początku wcale nie jest dużo łatwiej. Tak też było i u nas, gdzie Arka jedyna 100% okazję stworzyła w 35 minucie.

Oczywiście u takiej drużyny szybciej pojawią się zmęczenie - i tak też było u nas, gdzie Biegański piłki w rękach nie miał w ostatnich 30 minutach.

Pisałem do drozda, ale zapmnial sprawdzić: w żadnym meczu w ostatnich trzech dniach w którym jakaś drużyna grała w przewadze nie strzeliła więcej niż dwie bramki. Zdecydowana większość strzelała po jednej bramce, były przypadki gdzie gole nie padały, a nawet (trzymajcie się mocno!) zdarzyło się, że to drużyna osłabiona strzelała gola.

Pocieszę was jedna rzecza: pozostałe 99% sezonu będziemy grać 11v11, kolejny mecz 11v9 najprawdopodobniej zagramy za kilka ładnych lat...
Ddf
Odpowiedz cytując