Drozd napisał(a):

Rok czy dwa lata temu był taki chyba ćwierćfinał LM Juventus Ajax Średnia wieku Ajaxu była koło 21 lat. Te młokosy nie dały szans Juve. Czego to dowodzi? Decydujący jest plan organizacja gry, mniej, kto go realizuje. Jeżeli nie ma planu, żadnej organizacji to nawet starzy wyjadacze się gubią.
Moim zdaniem mamy piłkarzy posiadających indywidualne umiejętności lepsze niż ci z Arki Podbeskidzia czy innych pierwszoligowców. Ich przewagą jest zespołowość i organizacja. Tego nam brakuje od słynnego jajeczka. Przez to spadliśmy z ligi i przez to w 11/9 nie potrafiliśmy ustawić sobie przeciwnika.
Potrzeba nam trenera a nie usprawiedliwiacza jakim jest Brzęczek.
|
Nie ma to jak porownac szkolenie holenderskie do polskiego , a jakby tego bylo malo to jeszcze zajebista fabryke Ajaxu do ,,fabryki,, Wisly , z ktorej w tym wieku przeciez przynajmniej co 2 lata ktos odpala ... Kozak porownanie
Wolfy tam wyjasnil w punkt swoim postem. Nic dodac nic ujac. Wspolczuje wszystkim malkontentom, powierzchniowcom i zamknietym glowom - to musi byc prze****e zycie. Tutaj narzekanie jest OD ZAWSZE. Autodestrukcja.