|
ale nikt rozsadny nie neguje tego ze Arka jest druzyna mocniejsza
Drozdowi raczej chodzi o nieporadne argumenty broniace naszej powiedzmy przecietnej postawy na boisku
a z sama Arka raczej chodzi o to ze jest pewien niedosyt w zwiazku z graniem w przewadze 2 graczy
koniec końców 3pkt cieszą , a ogolnie 7pkt w 3 meczach zwazywszy na falstart z juventusem z sącza to niezly wynik
|