Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#170
Stary 01.08.2022, 12:18
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Drozd, dobrze wiesz że ta gwiazda za 500k do niczego się nie nadaje. Ławkę mamy w miarę ale brakuje na niej piłkarzy ofensywnych. Starzynski, Szywacz czy Sobol nie nadają się - przynajmniej na dziś - na 1. ligę.

Ciekawe co się dzieje z Hugim.
Niby dlaczego się nie nadają? Bo Brzęczek tak powiedział? To on się nie nadaje. Starzyński 1,5 roku temu nadawał się na ekstraklasę a teraz się na 1 ligę nie nadaje? Bez jaj.

On się nie nadaje tylko przy Brzęczku u którego zespołowa gra nie istnieje i wszystko zależy od indywidualnych szarpnięć na wariata.

Skład mamy na pewny awans, tak jak w zeszłym roku mieliśmy na środek tabeli. To że graliśmy na 20% możliwości nie wynikało z umiejętności piłkarzy, tylko z wielu powodów o których rozprawiamy już długo. To że Fazlagic nie pokazuje co potrafi to też nie jedynie jego wina. Tylko braku jasnych oczekiwań i planu gry. Co ma zrobić z piłką jak mu nikt do gry nie wyjedzie? Kiwać w środku? Czy podać do tyłu.

Nic się od zeszłego sezonu nie zmieniło. Postawa przy przewadze 11/9 tego dowodzi.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując