nero napisał(a):

|
Mądry chłop z Ciebie, a piszesz bzdury. Trio to miękkie faje, oni sami demotywują piłkarzy. Chyba znasz te wywiady z nimi, gdzie nie stawiali żadnych celów. Tak samo jest teraz, wychodzą i pitolą, że 1 liga ciężka, że nie wiadomo, że się okaże, że chcemy, no ale trzeba mieć szacunek do rywali. Oni tacy sami są poza kamerami, są miękki fajami, którzy niczego nie wymagają od ludzi, których zatrudniają.
|
Ja tylko nieśmiało przypominam, że te "miękkie faje" uratowały klub znad przepaści, nad którą znalazł się dzięki rządom "twardych faj" z trybun. To, że potem trio swoją polityką doprowadziło do spadku, to zupełnie inna para kaloszy i podstawa do krytyki.