Drozd napisał(a):

Na ławce mamy chłopa za 500 000 jurków . Starzyńskiego, Gruszkowskiego, Plewke faktycznie na pierwszą ligę ławki nie ma. Powiedzcie od razu że celem jest utrzymanie i git.
|
Drozd, dobrze wiesz że ta gwiazda za 500k do niczego się nie nadaje. Ławkę mamy w miarę ale brakuje na niej piłkarzy ofensywnych. Starzynski, Szywacz czy Sobol nie nadają się - przynajmniej na dziś - na 1. ligę.
Ciekawe co się dzieje z Hugim.