Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 01.08.2022, 08:43
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Na ławce mamy chłopa za 500 000 jurków . Starzyńskiego, Gruszkowskiego, Plewke faktycznie na pierwszą ligę ławki nie ma. Powiedzcie od razu że celem jest utrzymanie i git.
Drozd, dobrze wiesz że ta gwiazda za 500k do niczego się nie nadaje. Ławkę mamy w miarę ale brakuje na niej piłkarzy ofensywnych. Starzynski, Szywacz czy Sobol nie nadają się - przynajmniej na dziś - na 1. ligę.

Ciekawe co się dzieje z Hugim.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując