Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#156
Stary 31.07.2022, 21:52
jak ktoś sądzi, że tam nie było czerwa lub ręki, to albo a) nie zna przepisów piłki nożnej, albo b) ma coś wspólnego z Filipiakową koruptovią. Tutaj akurat nawet nie ma o czym rozmawiać.

@FraMat, nie sądzę, żeby to Brzęczek był taki zachowawczy, tylko piłkarze nie potrafili wykorzystać tej sytuacji. Gdy arka broni się w obrębie 20 metrów od swojej bramki w 9 osób, to należy ich bombardować z każdej strony, z boków, środka, dołem, górą, aż koniec końców by się złamali. Brakowało tego przyciśnięcia, ale w dużej mierze to przez bardzo młody wiek większości naszych graczy (po zejściu Pereiry i Bashy to ze starszych został tylko Żyro i Balta), brakowało tutaj doświadczenia i wyrachowania (w tym w takich sytuacjach jakie miał Duda i Szewczyk). To też kolejny znak dla klubu, że kolejny DOBRY transfer ofensywny (bo za takie uważam do tej pory transfery Żyry i Pereiry) jest konieczny, bo młodzi muszą mieć tez doświadczonych kolegów na boisku. Oby został ogłoszony już na dniach.
Odpowiedz cytując