|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline
|
#150

31.07.2022, 18:31
|
LucjuszWielki napisał(a): 
Moje NOWE DZIEŁO - kontrofensywa na nagonkę śledzi i pejsów jakoby sedzia gwizdał pod nas!!!
Trzeba walczyć z wywieraniem presji przeciw nam dlatego stworzyłem odwrotny film do płaczu i nagonki śledzio-judoviaków..
Prosze oglądac, lajkować by niosło się w eter!
TYLKO JEDYNA PRAWILNA WERSJA (faul Rymaniaka na karnego przy stanie 0:0 również zamieściłem ) :
https://youtu.be/-jweY6QBMnk
|
Super filmik 
|
|