Moje NOWE DZIEŁO - kontrofensywa na nagonkę śledzi i pejsów jakoby sedzia gwizdał pod nas!!!
Trzeba walczyć z wywieraniem presji przeciw nam dlatego stworzyłem odwrotny film do płaczu i nagonki śledzio-judoviaków..
Prosze oglądac, lajkować by niosło się w eter!
TYLKO JEDYNA PRAWILNA WERSJA (faul Rymaniaka na karnego przy stanie 0:0 również zamieściłem

) :
https://youtu.be/-jweY6QBMnk